Коло Ужоцького перевалу в Карпатах є закинутий тунель. Довжина 300 метрів. Колись по ньому їздили поїзди. А зараз навіть колію розібрали. То ж маємо цікаве та нестандартне місце для фотосесії.

Скажу чесно, я не думав шо закинутий залізничний тунель може принести стільки радості та позитивних емоцій. Нічого подібного я раніше не бачив. Ми по кілька разів пройшлися ним вздовж і впоперек, фотографуючись у різних неймовірних позах. Потім ще заїхали сюди машиною і зробили цілу фотосесію. Адже капот це чудовий штатив, а фари замінюють спалах!

Карта як туди підїхати на авто Вїжджаємо в тунель Трохи поворотів І проїжджаємо його наскрізь Оце я розумію світло для фотоапарата Відповідно фоточки виходять годні І штатив є куди поставити Виїжджаємо з іншої сторони І йдемо фотографуватися всередині Це шоб Ви розуміли масштаб який цей тунель великий По бокам є спеціальні ніші в які можуть сховатися колійовці коли їде потяг Якраз в ріст людини Тунель йде дугою оминаючи гору

Тунель знаходиться коло села Волосянка. Колись ним ходили поїзди. Та по якійсь причині колію перепроклали кількома десятками метрів вище. А цей занехаяли. Зараз ним хіба що їздять колійовці на місце праці в новому тунелі. Все відкрито та доступно.

Колія була електрифікована. Залишки дротів на стелі Тунелю без потягів сумно. От він і плаче На стінах зберігся метраж тунелю Виходимо з іншого боку Ваня Чемпіон! 1963

Година в тунелі пролетіла непомітно. Ми б ще пробули тут стільки ж, якби не плани підкорити гору Гостра. Звіт з неї буде за кілька днів. А зимовий день то короткий.

Наша команда Ну а далі дуріли і фотографувалися Ноги на ширину колії Ну і все на сьогодні. Їдемо далі в гори!

Ну а потім ми зразу поїхали на гору Гостра. Тут є продовження нашої цікавої мандрівки.

Залишити відповідь
Вам також може сподобатися

Як працює найстаріша діюча Дрогобицька солеварня

Репортаж зі знаменитої Дрогобицької Солеварні. Як там є зараз та чому вони…

Покинуте бомбосховище в зарослях Високого Замку

З початком війни НЕ всі львівські бомбосховища привели в порядок. На схилах…

Львівський Єгипет або безпечна та цікава мандрівка навколо Львова

Війна війною, але хочеться вирватися десь на вихідні з хати та трохи…