Після спрацювання на об’єкт приїхала служба охорони ВенБест. Ми встигли евакуйуватися і розкласти «поляну» на галявинці навпроти автошколи. Такі собі жуємо собі пляцки, запиваємо енергетиками і втухаємо з чувачків з автоматами які не можуть зрозуміти що це було за спрацювання. З часу останнього візиту школу…. запилили. Всі вікна-двері законопатили, а в кожній кімнаті поставили по дачлу. І вони робочі.

Ну що, пробуємо? наклейка Венбест Сі світит курча Дачло всередині Пульт від дачла Пробували електрику відмикати. Не помагає. Є акуми Во скільки їх ту наставили І некитайських колодок понавісили

Порівнюючи старі і нові фото видно шо запилили її не просто так. Багато речей зникло. Очевидно шо тут попрацювали металісти. Але дивно… Школа в такому стані що скоро завалиться а на її місці побудують висотку. Навіщо було витрачати гроші на сигналку?

Фото станом на Паску 2021 Щось не заводиться Волинянка на місці Вчу їзди по бездоріжжю

В будь якому випадку мораль цієї історії проста. На об’єкти треба лазити тут і зараз! І не відкладати на потім. Мені щиро шкода тих людей які не встигли по легкому попасти в цю автошколу. Те що ми були забрали координати зі звіту не допомогло зререгти об’єкт. Бо місцеві ітак знають де він є. А тепер там так вільно вже не погуляєш.

Класи станом на паску 2021 Кабінет директора Такі от щити використовувалися для навчання водінню коли ще не було компютерів Щит, вид ззаду Інформація станом на 2007 рік Є діафільми з машинками Кому євробляхи? Та й таке. Сумно насправді 🙁
Залишити відповідь
Вам також може сподобатися

Закинутий тунель в Карпатах

Коло Ужоцького перевалу в Карпатах є закинутий тунель. Довжина 300 метрів. Колись…

Покинуте бомбосховище в зарослях Високого Замку

З початком війни НЕ всі львівські бомбосховища привели в порядок. На схилах…