В Карпатах коло села Татарів знаходиться «дача Ющенка». Зараз вона в закинутому стані. Але ще в 2005 – 2015 роках тут відпочивав колишній президент. В інтернеті навіть є відео зсередини дачі зняте автомайданівцями в 2014 році. Тоді все там було доволі культурно. А зараз …
Дача Ющенка, вид з Дороги На території дачі Ющенка. Видно майже завершені коробки будинків Ну і як там було в 2014 році. Бачимо що зараз все дуже змінилося.

Дача знаходиться через річку по дорозі на водоспад Гук. Хоч це і заповідна територія, але будуватися тут можна. Адже раніше на місці дачі був хутір і там жили люди. Зараз від хутора залишилася лише одна стара хата. А до дачі є міст зі шлякбаумом, електричні стовпи та охорона.
Лишаємо машину поруч дачі і йдемо пішким дивитися що там Водопад Гук поруч з дачею Ющенка. То ж туристи тут шастають взад вперед При вході через міст будка охорони 🙁 Нам дали тягла і ввічливо попросили йти звідси Ну ми і пішли погуляти горами, подивитися на шишки Стара хата поруч з дачею Ющенка Всередині пусто. Але вікна і пічка цілі В підвалі теж підземного ходу на дачу не виявилося 🙁 То ж йдемо булкати рідними Карпатами далі Ми прикинулися туристами що заблукали і прогулялися територією дачі. Тут суцільний будівельний майданчик. Дерев’яні будиночки, де колись жив Віктор Андрійович, знесли. На їх місці звели масивні конструкції з каменю та бетону. Вуликів теж вже немає, але церква ще залишилася. Будівництво почали були масштабне, явно більше ніж потрібно одній людині. Але потім чомусь закинули. Судячи з чагарників по території та моху на цеглі – років п’ять все стоїть точно.
Дача Ющенка, вид через дорогу Найбільший будинок на дачі, вид через дорогу Ну і якось непомітно, само по собі ми опинилися на іншому березі річки. Хтось тут вимурував скіфського ідола на краю узбіччя коло дачі Ми підійшли ближче щоб його пофотографувати і несподівано звалилися вниз. Це місцева альтанка Навпроти фундамент і перший поверх. Дача Ю – по х** 🙁 Вид на церкву і жилий будинок. Ну ніби все тут оглянули. Ломитися в недобудови чи в церкву якось не було сенсу. Чому так сталося що дачу Ющенка покинули – невідомо. Шкода вкладених праці і грошей, а воно зараз гниє та руйнується. Місце ж тут дуже красиве, тихе, затишне.

Рейтинг (для зареєстрованих користувачів)
Залишити відповідь
Вам також може сподобатися

Як працює найстаріша діюча Дрогобицька солеварня

Репортаж зі знаменитої Дрогобицької Солеварні. Як там є зараз та чому вони…

Печера на горі Піп-Іван Чорногірський (коло обсерваторії)

«Невже на вершині двохтисячника може бути печера? – подумаєте Ви. «Хіба Чорногора…