Всередині вітряка
Всередині вітряка

Назвіть місце де у вітер стає жарко? – Правильно, це вітряк що виробляє електрику. Коли він крутиться його нутрощі нагріваються і навіть взимку тут залишають відкриті вікна.

Один такий вітряк виробляє до 600кВт в годину. Множимо на ціну кіловата і розуміємо що це дуже навіть цікавий об’єкт для екскурсії. А ще ми попали аж на його дах.

ВЕС Зборів
Ласкаво просимо на екскурсію всередину вежі
Всередині гондоли вітряка
+65м від точки старту. Дах гондоли

Ціна б/у вітряка не така вже і велика: ~100тис доларів. Але щоб його сюди привезти, встановити та виробити всі дозволи потрібно заплатити ще в кілька разів більше. Та навіть попри це окупність вкладень орієнтовно до п’яти років. Залежно від вітру.

Конкретно цей вітряк двадцять років стояв десь на полях Баварії. Потім німець замінив його на новіший та потужніший, а цей продав в Україну. В нашому кліматі його віддача за рік десь 40% номінальної потужності. Але навіть це вдвічі краще за сонячні панелі. Їх віддача ще нижча.

Драбина нагору

Заходимо всередину. Тут внизу розміщено блок керування. Тобто вітряк працює без участі людини. Сам повертається за вітром, сам міняє кут нахилу лопастей, сам стартує і зупиняється. В сильний вітер лопасті ставляться кромкою до потоку. Так їх не поламає. В слабкий вітер навпаки, лопасті максимально затримують потік повітря.

Початок екскурсії
Сніг почищено, двері відкриті. Все для туристів
Блок керування всередині вежі
Перше на що ми дивимося це вверх
Ого! Троха є що лізти
Переводимо погляди вниз. Табло блоку керування
І це хтось має читати?
Контролери всередині блоку керування
Внизу блоку керування стоять конденсатори для компенсації реактивної потужності кабелю
Ну що, полізли нагору?

Висота вежі 65м, це два дев’ятиповерхових будинки. Підйом наверх по драбині. На більших вежах ставлять ліфти, але це не наш випадок. Нагорі вежі є гондола в якій стоїть редуктор, генератор і гідравліка. Тут можна ходити не згинаючись. Насправді генераторів є два. На малу і велику потужність. Редуктор потрібен щоб повільне обертання лопастей перетворити в швидке обертання генератора. Вироблена електрика поступає вниз до трансформатора і далі в енергосистему України.

Подумаєш, двічі піднятися на девятий поверх по драбині
Співчуваю тим що знизу. На них летів весь бруд з взуття
Час від часу робимо зупинки і відпочиваємо
Підлазимо під платформу що обертається
Емоції як після першого сексу!
Всередині гондоли. Червоне це кнопки аварійної зупинки. Година простою генератора коштує кілька десятків тисяч гривень. Тому краще ці кнопки не натискати
Клімат-контроль гондоли
Ну і вид на гвинти що обертаються. Це просто неймовірно! Така потужність! В кінці поста є відео зсередини як вони крутяться

Конкретно в цей день була відмовила гідравліка що регулює кут нахилу гвинта. Його ремонтували тому вежа була відчиненою. Навіть справні вітряки вимагають регулярного обслуговування. Банально нападає лід на давач вітру і він перестане обертатися. Чи щось відмовить в автоматиці.

Електропривід автоматики редуктора
Починаємо перший такий РУФ!
Це вам не на девятиповерхівки лазити!
Крутіше цього може бути хіба що заруфити літак в польоті!

Гондола це та частина вітряка шо знаходиться нагорі. Вона зроблена зі склопластику і в ній розташовується власне генератор що виробляє електроенергію. Всередині гондоли запросто можуть розміститися до п’яти людей. Тут тепло, є два вікна і люк на дах. Поверхня гондоли рифлена та з поручнями. Щоб випадково не зірватися і не впасти.

Дах гондоли
Давач вітру. Ключовий давач для роботи вітряка
Перехід з гондоли на трубу що веде вниз
Вид з центру на зад гондоли. Там в кінці відтривається вікно щоб лебідкою подавати наверх деталі
Вид з заду гондоли в сторону гвинта
Накричалися, нафоткалися. Пора спускатися
Па-па гондола! Дякую що пустила і випустила!

Попри те що була зима вікно коло лопастей було привідкрите. Через нього всередину поступало свіже холодне повітря. Ще б пак. Згідно даних контролера температура мастила в редукторі 55 градусів. Це як хороша батарея в будинку. Тільки от дуже шумна батарея. Всередині гуде, аж приходилося кричати.

Уявімо собі шо почалася затяжна війна з Росією. Ми залишимося без імпортного вугілля, газу та атомного пального. Можливо вони ще пустять ракети по наших електростанціях. Та електрика в Країні все рівно буде. Тому що в нас є ГЕС, ВЕС та сонячні станції. Автономність та роззосередженість є їх основною перевагою! Екологія це звичайно що добре. Але мати електроенергію яку потенційний противник не може в тебе легко відібрати це стратегічно важливо.

Наша команда. Дякую Vergaz і Вані Акимову за чудову компанію!

Сподобався звіт? Тоді підписуйтеся на наш Телеграм канал щоб не пропустити нічого цікавого! Наприклад:

Найбільша діюча ВЕС у Карпатах
Найбільша діюча ВЕС у Карпатах
Залишити відповідь
Вам також може сподобатися

Карпатський маяк або оглядова вежа на горі Цюхів

Це справжній кусочок Європи в диких Українських горах! Такої споруди у Карпатах…

Карпатське Море або закинута гідроелектростанція на р. Стрий

Це єдине місце в Україні де одночасно відпочиваєш на річці, в горах,…

Як виглядало книгосховище на два мільйони томів у Гарнізонному храмі Львова

Протягом шістдесяти років, цілого покоління львів’ян, теперішній Гарнізонний храм був наглухо зачинений…