4DC78672-62D9-4556-986A-A17EB5E5C074-7dcead7b

Історія про мою найдовшу, найважчу та найнепердбачуванішу поїзду на ТрейнХопі (далі – ТХ).

заздалегідь попереджаю. Вся ця історія – байка, усі герої в ній – вигадані. Фотокарточки це фотомонтаж, відеоматеріали – комп‘ютерна анімація. Сайт «Rdzs.org» не закликає вас до небезпечних дій. там 27 тисяч вольт, токне йобом і всьо.

Наша подорож розпочалась у Києві. Наша команда складалась із 6 людей. Усі крім Боді прошарені «зачєпери» (як нас люблять називати працівники УЗ), план був такий: їхати ми збирались сутку, максимум півтори. Тоді ми ще не здогадувались, що на нас чекає. Оскільки Бодя не дуже прагнув бажанням їхати в Олександрію на тх, він взяв собі квитки на поїзд на день пізніше, по нашим підрахункам у Знам‘янку приїхати ми мали приблизно одночасно.

Прибувши на один славнозвісний київський товарний парк, очікували наш состав. як на зло я з Вітьою приїхав через хвилин 10 після того, як відправився минулий, а коли відправиться наступний – невідомо. То ж командою із 5 чоловік сходили з розуму в очікуванні.

Ага, ще забув вам розказати, що в Київ я приїхав з температурою, проте у Львові мені ще було +- норм. На парку мені було дуже хєрово, що я аж чуть не відмовився від поїздки, виживав на одному фервексі. Проте цю поїздкк ми вже пару разів переносили, тому відступати вже було нікуди. Як на зло ще й пішов дощ, жорстке випробування.

(фотка стара, погода була ппц)

Локомотив приїхав під состав, десь обід. Перший наш чекпоінт – Фастів. З Києва туда їздять пусті полувагони, а через дощ вони ще й мокрі. я зрозумів, що то буде біда, тому в швидкому порядку ми вкрали матрас (певно в якогось бомжа біля гаражного кооперативу) та закинули його в вагон. Потяг відправився. По Києву їхати красиво звісно, но до фастова я спав як труп, хоча і після Фастова також.

отам в куточку я сплю

Прокинувся вже під вечір від того, що вагони трусило зі сторони в сторону, гнали ми бєшено. Вночі наша швидкість була чуть не під 100км/г, тому надіялись, що доїдемо швидко. Добре я хоч тепло одівся, Віті в шортах була біда.

На Фастові троха постояли під пропуском та поїхали далі. Потім стояли на Білій Церкві, потім ще десь. Наступний неочікуваний чекпоінт – Рокітне (чи як його, хз. най буде Ракєтне). Ніч, я проснувся від того, що ми їхали заднім ходом по зустрічній колії вже не перший кілометр. В адекватності машиніста я почав сумніватись. Друге що там сталось – до нашого вагона підійшла толпа монтєрів з криками і матом. Я подумав шо нам біда, но вставати з мокрого матраса було лінь. Вони, увага, ВІД‘ЄДНАЛИ НАСТУПНИЙ ВАГОН (з кінця) і відтягнули його маневровим потягом. Ми були посередині состава, опинились в кінці. Оце я розумію везіння.

Наступний чекпоінт – Миронівка. Наслухавшись історій, що там рамки(міст з будкою Воєнізованої охорони, камерами і прожекторами), ВОХРи бігають з тепловізорами та принімають зачеперів за допомогою квадрокоптера, нам стало не по собі. планували зійти з состава перед Миронівкою і пробувати його зачепити знову, проте план провалився, бо ми всі міцно спали, та й загалом чхати хотіли на тих всіх вохрів. Я знову проснувся, наш вагон катав маневновий потяг по парку, збираючи новий состав разом з нами. Я молився богу, щоб нас хоч з гірки не спустили (це коли вагон відпускають від локомотива, переключають перед ним стрілки і таким чином сортують по парку. Швидкість страшна, а бути всередині – ще страшніше).

Виспавшись ми побачили, що ми знову всередині составу, нам прицепили дофіга вагонів, а спереді вже стоїть локомотив, ще й в тому напрямку, що нам потрібно. Прям перед відправленням стався якийсь трабл з одним із нашої команди, йому треба було конче у Київ, ще один пішов його проводжати, тож нас залишилось у вагоні троє. Коли вони пішли, подивились обстановку, дали нам знати, що по парку не бігають злі монтєри і вохри, а саме головне – для нашого состава відкритий вихідний світлофор. Перемога, їдемо далі.

Це вже десь 5:00 година ранку. Заїхали у Одеську частину Укрзалізниці, і тут почалася біда. Бачите, приїхати ми хотіли одночано з Бодьою, бо зі Знам‘янки до роторних екскаваторів їздить лиш 1 електричка в сутки, і то – локомотив з двома вагонами, бо це задрипана срака світу.

По моїм підрахункам, з нашою швидкістю пересування ми мали б навіть встигнути на електричку зі Знам’янки до Березівки. Біда у тому, що всю дорогу ми стояли під пропуском на товарних парках. Стояли у Фастові, стояли у Білій Церкві, стояли у Рокітному,(може навіть стояли ще десь поки ми спали), стояли у Миронівці, стояти в Цвітковому (доречі наш состав зупинився, бо ми пропускали Хюндай, в якому їхав Бодя))) . Такого взагалі бути не мало.

По інформації невідомих школо-зацеперів десь після Миронівки мала бути рамка (це такий мостик з будкою охорони, мільйоном камер та майором, який тебе зразу пакує). Вибрали вагон позручніше – якісь металоконструкції, та в швидкому порядку переробили його в Антирамочну конструкцію-1 (накрили чорною клійонкою нижні конструкції і там заснули).

Доречі, як виявилось – рамок там ніде не існує. Проснулись на станції ім. Т.Г. Шевченка у м. Сміла в Черкаській області. Зразу подумали, що це черговий пропуск, тому я далі ліг спати. Через годину знов проснувся від відбою тривоги – ми далі стоїмо. Виглянув, а біля нас повільно проїжджає состав в сторону Олександрії. Перевірив, а у нашому вагоні немає тиску в тормозах, це означає що локомотив відцепли. В швидкому порядку ледве розбудив Вітю (багато хто знає, наскільки це непросто) та побігли за тим составом. Ледве як запригнули на нього, нас спалила якась жіночка в жилетці, хоча нам було пофіг. Проте це виявилась не відправка – состав зупинився, а тормозні шланги були від‘єднані) це маневровий локомотив сортував їх по парку. Пішли на вокзал, а там нас вже чекають працівники ВОХР. завели нас в свою дідовню, почали оцей стандартний монолог: а нашо ви того робите? ви знаєте шо то неможна? там ж 283118372819 мільйонів тищ вольт! всьо викликаю поліцію.

Приїхала поліція, перевірили нас. Ну і в двох словах це було приблизно так: розмова з вохрами: «Ну а что ви ат нас хатітє? ви ж іх за руку нє паймалі што ані па вагонам катаютса, ми на ніх нічєго пісать нє будєм» ну і пішли. Прийшлось нас відпустити після довгих вичитувань і моралей.

Через те, що нас там довго маринували, ми промахали електричку в Знам‘янку. Поїли місцевої стрєпні і пішли куди? звісно на товарний парк. Відправок не було, транзітів також, тому сиділи тут аж до 6 години дня.

сіли на електруху, їхати довго і скучно, тому видерся я на ЗЗ елки, де зі швидкістю світла получив тягла від помічника машиніста, знов вислуховував 10годинну лекцію про то, шо так неможна і там 10371819 тищ вольт. В Віті встрелило шось в голову, він вийшов з електрички і пішов на автостоп. Приїхали в Знам‘янку, через того Вітю промахали пряму відправку до роторних, погнили до ночі на парку і вирішили чекати ранкову електричку на роторні. впринципі на цьому наш ТХ тріп закінчився, бо далі ми їхали по цивілу)

Відосіки з цеї подорожі в мене в інсті @vlad_vergaz

Звіт з цих закинутих кранів і екскаваторів викладу згодом. Всім папа

Залишити відповідь
Вам також може сподобатися

Закинутий тунель в Карпатах

Коло Ужоцького перевалу в Карпатах є закинутий тунель. Довжина 300 метрів. Колись…

130 років Львівському трамваю, або як виглядає найбільше діюче Депо зсередини

Цього тижня Львівському електричному трамваю виповнюється 130 років! 31 травня 1894 року…

Не трамвай, об’їде! Або екскурсія у Львівське Тролейбусне Депо

Чи знаєте ви що більшість тролейбусних ліній у світі вже не використовуються?…

Трейнхоп на вантажному поїзді через всі Карпати та Бескидський тунель зсередини

Всім привіт! Сьогодні розкажу про те, як ми “випадково” пішли кататись на…