photo_2023-01-06_19-19-27

Всім привіт! Сьогодні розкажу дуже стару історію про те, як ми після нового року гуляли по Києву і випадково потрапили на один з найкращих дахів. 

Багатофункіональний комплекс “Sky Towers” – це недобудований комплекс хмарочосів «преміум-класу». По проекту комплекс мав би мати вежі 47, 34 і 2 поверхи, висота найвищої вежі мала б сягати 214 метрів, проте будівництво зупинилось в 2015 році на 26 поверсі, поверхи там дууже високі, тому висота будівлі десь приблизно 130 метрів. 

Ось так виглядає комплекс знизу:

Фото з інтернету.

Приїхавши на Політехнічний інститут ми сходили в магазин, підійшли до будови і шукали більш-менш зручний залаз. Пацани закинулись першими через свій залаз. Ми, підходячи до них, побачили патрульку, яка встала прямо біля сходів і їй чудово було все видно 🙂

Ми зрозуміли, що закидуватись при патрульці діло таке собі, підійшли до заправки поряд, позичили палету, підставили прямо біля воріт і культурно перелізли. Далі ми дуже довго шукали адекватний залаз на сходи, хоча він був прямо під носом, все ж ми дістались до них і почали підйом.

Так як сходи високі і довгі підніматись було важче, ніж на звичайний дах, так ще й на останніх поверхах сходи були закидані всяким мотлохом, який заважав пройти. Ми ж його обійшли і опинились на даху. Я одразу поліз на балки.

З даху відкривається Чудовий краєвид на Проспект Перемоги, вулицю Борщагівську, видно Лук’янівку і навіть трохи Сирець. Телевежу не рахую, вона висока і її видно всюди.

Здавалось би, на вулиці зима, початок січня, а на вулиці була така жара, зранку до ночі можна було ходити в світшоті. Ташкент якийсь 🙂


На фото зі мною Дімон – компаньйон, якого можна затягнути в Київ просто купивши пляшку пива 🙂

Позаду нас видно вагонну дільницю станції Київ-пасажирський, лінію швидкісного трамваю, Чоколівку і в гарний сонячний день видно завод “Антонов”.
В той день був чудовий захід сонця, який ми навіть зустріли!

Сам будинок має дуже цікаву форму і дуже гарний фасад, який з висоти виглядає наче космічний корабель.

Діма розбирається в налаштуваннях камери, позаду нього видно ЖК “Manhattan City”, 101 Tower, яка теж була скляна і після прильоту просто посипалася 🙁  Також видніються будиночки неподалік цирку.


Більше фоток, нажаль, не було часу робити, тому ми спустились і полетіли на метро на інший об’єкт, про який я розкажу згодом!

Сподобалася мандрівка? Тоді підписуйтеся на наш Телеграм канал щоб знати більше про руф. Наприклад:

Висотний Харків під час повномасштабної війни

Залишити відповідь
Вам також може сподобатися

Карпатський маяк або оглядова вежа на горі Цюхів

Це справжній кусочок Європи в диких Українських горах! Такої споруди у Карпатах…

Карпатське Море або закинута гідроелектростанція на р. Стрий

Це єдине місце в Україні де одночасно відпочиваєш на річці, в горах,…

Як виглядало книгосховище на два мільйони томів у Гарнізонному храмі Львова

Протягом шістдесяти років, цілого покоління львів’ян, теперішній Гарнізонний храм був наглухо зачинений…