Якби мені сказали, що у Львові є справжній острів, то я б подумав це про Полтву! Настільки мало у місті водойм, а островів взагалі катма.
Справжній острів посеред міської метушні
Острів розташований посеред озера з рибками, а навколо є затишний парк з квітами. Хороше місце для спокійної прогулянки без самокатів, гучної музики та агресивних компаній. І це, навіть, не Личаківське кладовище 🙂
Навколо озера з островом розкинувся симпатичний паркБотанічний сад Львова – хороше місце для спокійної прогулянки серед мальовничої природи. Фото Алекс
Оранжереї Львівського Ботанічного Саду. Скріншот з Євробачення
Мало чиї ноги зможуть обійти всі закапелки Ботанічного саду за раз. Адже, крім самого острова, тут ще є кілометри доріжок, сотні видів рослин, п’ятиметрові пальми з бананами і, навіть, квітки – мухоїдки. Деяким з рослин вже поза 150 років!
Оранжереї – це масивні скляні споруди де тепло та багато світлаВсередині оранжерей створено умови як у тропікахГуляємо наче ми в АфриціЛюди для масштабу який тут справжній розмір цих деревПальми як в сонячній КаліфорніїБананове дерево з плодами. Шкода що високо 🙂Мало того що Герань (дрон-Шахед), так ще й криваво-червонаА це та сама м’ясоїдна квітка. Коли муха на неї сідає то квітка закривається і її перетравлює
Ботанічний сад знаходиться на верхньому Личакові (вул. Черемшини, 44) та відкритий у вівторок, середу, четвер і неділю. Квиток продається на місці. Тож сюди можна повертатися ще і ще.
Перший день відкриття. Всі сканують Приват24На вході нас зустрічає чи то паровоз, чи то підводний човенЦентральна алея ботанічного садуТут живуть болотяні рослиниБлижче осені на цій відкритій водоймі з’являються чудові квітиВесняні ігри в ботанічних садах 🙂Золоті рибки майже як в казці. Фото АлексА це вже рибки навколо островаМені тут дуже сподобалося! Рекомендую!
1 коментар
Ось ціни і графік роботи на 2024 рік