Перший Львівський електричний трамвай біля входу у Стрийський парк, 1894р.
Пройшло 130 років, а трамваї й надалі продовжують курсувати вулицями міста. Давайте поглянемо, де і як починається та закінчується їх щоденний маршрут.
Трамвайне депо на вул. Промисловій і його оригінальна вартова башта при в`їздіТе саме депо, той же в’їзд, але вже сучасне фото
Як колись, так і тепер кожен трамвай перед виїздом потрібно перевірити, а раз на 2000 км. провести регламентні роботи. Пробіг, який звичайні автомобілі долають за рік, трамвай накатує за один місяць.
То саме Депо №2, різниця ~100 років
У це важко повірити, але більшість Львівських трамваїв накатали вулицями міста поза мільйон кілометрів. І щоб наші “дідусі” гарно себе почували, їх регулярно відправляють у спеціальний “Трамвайний Профілакторій“. Саме так робітники називають своє місце праці.
“Дідусі” на відпочинку в трамвайному профілакторіїПіднятий перон трамвайного профілакторіюБіля перону є “яма” щоб зручно оглядати трамвай знизу
Всім ми стикалися з тим, як трамваї ламаються прямо на маршруті, блокуючи рух та збиваючи графік. Це відома проблема і з нею тут боряться. Якщо раніше таких випадків було вісімсот на рік, то зараз лише двісті.
Трамвай поламався та заблокував рух – ілюстративне фото з інтернетуВ трамвайному профілакторії стараються виявити та замінити “змучені” деталі ще до того, як вони зламаються на маршруті
Звісно що найважливішою “деталлю” в трамваї є його водій. В штаті Депо їх числиться більше двохсот. Середня зарплата 19 тис. грн. Також, тут є власна травмо-школа і скоріше виходять на пенсію. Адже робота у водія важка, відповідальна та пов’язана зі стресом.
Перед кожним виїздом на маршрут водій оглядає трамвай та розписується, що з ним все гаразд“В ДЕПО” – улюблена табличка водіїв та найбільше розчарування для пасажирів
Є в депо і спеціально навчені люди, які, в разі ДТП, оперативно виїжджають на місце пригоди. Нам жартома розповіли, що головна їх задача це зробити винним іншу сторону. Тому краще трамваю завжди давати дорогу 🙂
ДТП з трамваєм у Львові. Фото Варта-1
А вже потім, в депо, водій отримує свого прочухана та штрафні санкції.
У трамвая є три системи гальм: двигуном, механічні та електромагніти (на фото). Останні можуть утримати трамвай на колії, навіть якщо його перевернути догори ногами. Тому причиною ДТП, найчастіше, є людський фактор а не технічний стан
Після реконструкції 2021 року трамвайне депо №2 стало основним у ЛьвовіВ конференц-залі Депо. Цього року Львівському трамваю виповнилося аж 130 років!На подвір’ї трамвайного депо №2 рогаті чекають своєї черги виїзду на маршрутЛише тут можна поблукати справжнім трамвайним лабіринтом 🙂
Від часу останнього в Депо ремонту було пройшло аж 50 років! Ось фото, яким вбитим воно було до 2021 року, коли нарешті почалася реставрація. З виділених трьох мільйонів євро вони використали лише 2.4 мільйона, чим неабияк усіх здивували 🙂
Трамвайне депо №2 по вул. Промислова 20 до ремонтуТрамвайне депо №2 до та після ремонтуАвтор статті всередині оновленого трамвайного профілакторію
Після інструктажу по техніці безпеки нас, нарешті, пустили всередину профілакторію. Ми із захопленням бігали поміж вагончиками, фотографуючи їх з усіх ракурсів. Ремонт всередині справді крутий, обладнання та умови праці тут стали як на європейському заводі.
Це головний в’їзд трамваїв – з вулиці, через автомийку, у профілакторійТе ж місце, але трамвай вже заїхав. Піднята колія дозволяє зручно оглядати ходову та двигунСпеціальний майданчик для доступу на дах трамваяЗ цього високого майданчика робітники обcлуговують пантограф і дахВид зверху на перон профілакторію. Всі трамваї зараз стоять на піднятих коліях
А щоб тут і надалі залишалося чисто, на в’їзді у профілакторій стоїть автоматична мийка. Вона залишає місту його благородну пилюку, пропускаючи всередину лише чистенькі трамвайчики. Цікаво, а приватні автомобілі тут теж миють? 😉
Автоматична мийка на в’їзді в трамвайний профілакторій
Ось відео як миються Львівські трамваї:
Я б тут працювати не зміг, адже потрібно прокидатися аж у четвертій ранку! Водіїв сюди довозять автобусами, а трамваї, тим часом, сортують в порядку їх виїзду на маршрути.
Посортовані трамваї у Львівському Депо №2Сьогодні субота, на маршрутах потрібно менше трамваїв. Тому ці відпочивають вдома
Після медогляду водій отримує нумеровані квитки та сідає, згідно графіку, в свій трамвай. Останній вагон повертається «додому» аж після одинадцятої вечора.
Трамвай на маршруті
Відвідування трамвайного депо принесло нам масу позитиву та щирої, дитячої радості. Було б прикольно зробити сюди регулярні екскурсії, щоб кожен зміг понатискати кнопки та відчути себе водієм . Трамвайне депо №2, направду, дуже перспективне туристичне місце!
А мама казала: “Не лізь трамваю під колеса!”Відчув себе зацепером 🙂Трамвайний лабіринт – гарне місце для фотосесії по-Львівськи. (с)АлексОдною ногою в минулому, іншою – в майбутньому!