Є в нас унікальне місце де цілий рік можна фотографуватися на снігу. І це навіть не морозильні камери Львівського холодокомбінату. Це місце – Калуш, а сніг на смак солоний. Але ж по фотографії і не скажеш, правда?

Другою роздинкою Калуша є індустріальний туризм. Це новий і дуже динамічний напрямок туризму в світі. Для нього навіть спеціальне слово вигадали #urbex (urban exploration). Погодьтеся, є своя естетика у всіх цих проржавілих конструкціях та незрозумілих деталях. Недаремно ж люди їздять в місто Припять полюбуватися на тлін та розруху. Те ж саме, але ближче і без радіації, є в Калуші. Закинутий магнієвий завод, діючий трубний, станція звязку, старі шахти, бомбосховища та безліч покинутих будинків з розбитими вікнами і березками на даху. Віктор Павлів і Калуська міська раді всіляко розвивають цей напрямок. І я впевнений що вистрілило в Європі, получиться і в них получиться.

Ну і якщо ви естет від природи тут є ще соляні озера. Глибина 150м але в них не втопишся, навіть якщо дуже захочеш. Та й своєю красою та чистотою вони не поступаються польській Саліні.

От таке от миле виробництво в Калуші Няшні машинки. Думаю і паровозіка теж можуть зробити Для мажорів. Ці здають за вдвічі дорожче Форми на яких це клеять Зазвичай йде лише 4-5 шарів шкловолокна А потім сушать І виходить міцна конструкція Вгадайте куди нас завели? Правильно! Трубний завод! Причому тут серйозна охорона і вхід по відбитках пальців Фотографувати дозволили лише загальні плани На ці бабіни намотують готову трубу Цей станок змішує багато різних видів ПВХ і присадок і подає це як шприц на форму Все сучасно і круто! Я реально вражений шо всі ці труби робляться в нас а не везуться з Польщі Труба для тепла в перерізі. Пальцем я показую на справжнє кевларове скловолокно. З такого ж роблять бронежилети Тепер я знаю що труба це складна конструкція Стенд для випробування труб під тиском Сині труби виходять як сосиски з мясорубки Хух, треба троха перепочити 🙂 Галнафтохім ТЕЦ, діюча Вид з гори на ТЕЦ Індустріальна панорама Калуша з Хвостосховища Це хвостосховище. Тут вода з мінералами для-від різних технічних потреб. Цими трубами її колись качали навколишні підприємства Сніг!!! Ура, знову зима 🙂 Поруч кришталево-чисте соляне озеро. І це навіть попри дощі Тепер вже професійний фотограф Який мальовничий берег озера

Ну і екскурсія на центральну АТС в Калуші.

Приміщення Укртелекому куди колись сходилися всі телефонні лінії Що ж, починаємо порпатися в цьому всьому барахлі Ручний комутатор для “виділених ліній” Кількість комутацій 1973 рік. Як і вся ця станція От так то! А зараз тут пусто. Чорне – це горіла АТС. Нормальне явище для них Гребінки для приєднання телефонних кабелів від абонементів до комутатора Класична праця студента-електронщика. І флешки тих часів Совок! Ламповий діод Міша, щасливий власник цього всього. Дякую за прийом та екскурсію. ГУ-50 та інший непотріб “В руках у них прибори якими міряють кал” (с)Класик Залишки обладнання від ліній звязку Казали шо буде списано Ми вже до цього звикли 🙂 Всередині приміщення Це і є найбільша небезпека тут. Заплутатися і впасти Аварійний сигналізатор обриву лінії Використовувався для визначення місця обриву кабелів Виглядає як швейна машинка Двійковий піксельний годинник! Шкода що знеструмлений. Але ще робочий ще стійки з обладнанням Кроковий шукач. Коли ти крутиш диск телефону, він генерує імпульси. Яка цифра стільки йде замикань в лінію. Ці імпульси йдуть на кроковий шукач і він перемикає на потрібний контакт. Далі йде наступна цифра номера і так далі. Релейний комутатор Трофейний! 🙂 Ірокез! Що за депутат без “телефонного права”. Дякую Віктору за можливість сюди потрапити Запчастини до АТС Охорона в праці З цього можна спаяти прикольну ялинку Але перед тим треба прийняти 🙂 Другий поверх. Теж все вже винесли Автентичний годинник залишився Була на 30 тис номерів

Календар з 90-х

ще досі роздають робочим. Сам бачив Як ви думаєте що це? Шахтарські саморятівники? Ні, це телефон ти часів. Важить як сучасна радіостанція Заходжу в Матрицю у часи 70-х Все працює. Вставити батарею і можна говорити Кришка апарата Місце під батарею А це вже стійка НЧ-ВЧ що йшла на НУП-и Одна з плат. Всі решта одинакові. Як бачимо типова елеметна база 70-х років. Купа катушок і величезних конденсаторів. Зазвичай це фільтри і уузгоджуючі елементи. Транзистори КТ315/361, МП26, П-214. Повна відсутність мікросхем як таких. Одношарова плата на гетинаксі. Кусок доріжок не залуджений. Там була непротравка і прорізали ножем. Тобто ця плата пройшла “наладку” Аскетичний дизайн передньої панелі Дякуємо всім за увагу!

Тут є окремий репортаж з покинутих шахт в Калуші

Залишити відповідь
Вам також може сподобатися

Карпатський маяк або оглядова вежа на горі Цюхів

Це справжній кусочок Європи в диких Українських горах! Такої споруди в Карпатах…

Маловідомі Карпати або військові бункери на горах Стайки та Микулеска

А чи знали Ви що під вершиною гори Микулеска є справжній бункер…

Закинутий тунель в Карпатах

Коло Ужоцького перевалу в Карпатах є закинутий тунель. Довжина 300 метрів. Колись…